• Menu
  • Menu

To jsme my

Ahoj, tak to jsme my. Káťa a Marek. Oba máme rádi cestování, poznávání nových kultur, přírody a gastronomie.

Než jsme se poznali, cestovali jsme každý sám nebo s kamarády. Ve dvou se to ale lépe táhne. A tak teď jezdíme objevovat společně a podporujeme se, pokud už je na nás cesta moc dlouhá a kamenitá. 😀

Spolu jsme se poznali těsně před koronavirovou krizí a tak se nám cestování do zahraničí (a často i po Čechách) dosti zkomplikovalo. I přesto se ale veškeré volno snažíme trávit někde, kde to ještě neznáme.

Jelikož ani jeden neumíme moc řídit a nechceme se na cestách stresovat s tím, jestli něco neodřeme nebo nenabouráme, cestujeme především autobusy nebo vlaky (do letadla se taky bojíme, ale když není zbytí…)

Jsme takový skrblíci, takže se snažíme cestovat za levno, ale zároveň máme rádi svůj komfort a nešetříme na věcech, co opravdu chceme vidět nebo zkusit. Někdy se tedy vyspíme v pokoji s 10 lidmi, někdy si zaplatíme apartmán s bazénem na střeše.

Blog jsme založili proto, že spousta našich kamarádů nás sledovala na soukromých instagramech a inspirovali je naše příspěvky k jejich cestám. Budeme tedy rádi, když inspirujeme i tebe, užiješ si díky nám třeba nějaké super jídlo či pivo, na které bys jinak nenarazil, nebo díky nám ušetříš pár stovek 🙂

Sledovat nás můžeš i na sociálních sítích

Pokud nechceš zmeškat žádný náš článek, přihlas se k odběru novinek.